Servis brzdového systému

Bezchybná funkcia brzdového systému je životne dôležitá pre vás aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Nechajte si pravidelne kontrolovať stav všetkých brzdových komponentov.

Viac informácií

Profesionálny pneuservis

Bosch Car Service poskytuje kompletný pneuservis pre zaistenie bezpečnej jazdy bez ohľadu na počasie.

Viac informácií

Autoservis aj pre najnáročnejších

 • Profesionálny servis pre všetky značky vozidiel
 • Náhradné diely v kvalite pre prvovýbavu
 • Najmodernejšie diagnostické vybavenie
 • So zachovaním záruky v záručnej dobe


Naše servisné služby
......

Koronavírus - naše opatrenia a ako fungujú naše prevádzky

Vážení zákazníci,
radi by sme Vás informovali, ako v mimoriadnej situácii fungujú naše prevádzky. Sme tu pre Vás stále. V nadväznosti na nariadenie Vlády SR zo 16. marca 2020 sme boli nútení prijať opatrenia a čiastočne obmedziť fungovanie našej spoločnosti.

Naše opatrenia pre Vašu bezpečnosť:

Pretože sme si vedomí dôležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníkmi, ochrana našich rodín, našich zamestnancov a samých seba, okamžite sme zaviedli najrôznejšie preventívne opatrenia, ktoré majú za cieľ zaistiť maximálnu ochranu zdravia:

 • Naše Prevádzky sú uzavreté pre verejnosť a dodávateľov pre potreby zabezpečenia maximálnej ochrany pred nakazením našich zamestnancov tak, aby sme Vám mohli naďalej poskytovať naše služby
 • Vašu požiadavku vybavíme tak, že vozidlo pristavíme priamo na Vašu adresu, alebo ho odovzdáme/preberieme vonku pred našou prevádzkou s tým, že naši zamestnanci budú vybavení ochrannými pomôckami, a to respirátormi a rukavicami
 • Pravidelne dezinfikujeme naše prevádzky kde pracuje náš tím ľudí Ozónom (čo je ozón – viac informácií na vyžiadanie)
 • Naši zamestnanci používajú ochranné pomôcky a respirátory, a taktiež antibakteriálnu dezinfekciu
 • Pred vstupom do servisu Vaše auto preventívne dezinfikujeme Ozónom (čo je ozón – viac informácií na vyžiadanie)
 • Každé naše vozidlo ktoré si prenajmete je dezinfikované Ozónom

V závere by som Vám chcel zaželať hlavne veľa zdravia.


Ako teda fungujú naše prevádzky?

AUTOSERVIS CAR SPOT

Fungujeme v plnej prevádzke, avšak v špeciálnom skrátenom a bezpečnostnom režime na základe výnimky vydanej Vládou SR.

Sme tu pre Vás pre Vašu potrebu servisu, opravu po poistnej udalosti, alebo inej požiadavky.

Asistenčná služba a ODŤAH VOZIDIEL

Fungujeme v plnej prevádzke, avšak v špeciálnom bezpečnostnom režime, na základe výnimky vydanej Vládou SR. Pri poruche alebo nehode Vášho vozidla Vám zabezpečíme odťah vozidla, ako aj pristavenie náhradného vozidla.

AUTOPOŽIČOVŇA

Kancelária autopožičovne je pre verejnosť uzavretá, avšak prenájom vozidiel naďalej funguje prostredníctvom objednávok emailovej alebo telefonickej komunikácie s pristavením na Vašu ADRESU – dodávanie služieb formou e-shopu a e-objednávok.

Opravy preliačenín metódou PDR

Opravte preliačeniny na Vašej karosérii tou najjednoduchšou cestou. Využite naše profesionálne služby, ktoré Vám prinášajú najmodernejšie technológie umožňujúce dokonalú opravu bez zbytočného lakovania aj gitovania.

Mechanické práce

Mechanické práce

Od výfukového potrubia, cez tlmiče až po výmenu rozvodovej súpravy - s tým všetkým sa bez obáv obráťte na našich odborne vyškolených technických pracovníkov.

Klampiarske práce

Klampiarske práce

Disponujeme najmodernejšími zariadeniami na stále náročnejších opravách karosérií, kde použitím vhodného typu opravy ako je náročná výmena dielcov časti karosérie.

Elektrikárské práce

Elektrikárské práce

Montáž alarmov, montáž cuvacích zariadení. Montáž GPS zariadení. Diagnostika vozidiel a odstránenie porúch. Nadstavenie radarov a kamier, najmodernejšou technologiou.

Služby zákaznikovi

Služby zákaznikovi
 • Ručné umývanie vozidiel
 • Stála cestná asistencia 24 hodín denne

Výmena pneumatík

Bosch Car Service poskytuje kompletný pneuservis – od výmeny pneumatík, cez vyvažovanie, čistenie ráfikov, až po skladovanie – pre zaistenie bezpečnej jazdy bez ohľadu na počasie.

Viac informácií

STK/ME

Každé dva roky musí vaše vozidlo podstúpiť kompletnú technickú kontrolu a zákonom predpísané meranie emisií (STK + EK). V našich autoservisoch vám to zaistíme v spolupráci s úradne uznanými stanicami technickej kontroly.

Na ponuku

Výmena oleja a filtra

Najpodstatnejší úkon na ochranu motora je dodržať interval výmeny motorového oleja. Používame vždy len kvalitné oleje a filtre podľa špecifikácií od výrobcu motorov. V našom Bosch Car Servise ponúkame profesionálnu výmenu oleja a filtra.

Na ponuku

Kontrola brzdových systémov

Perfektne fungujúci brzdový systém je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre všetkých ostatných účastníkov dopravy. Zostaňte v bezpečí a nechajte si pravidelne kontrolovať všetky komponenty systémov, ktoré podliehajú prirodzenému opotrebeniu

Viac informácií
Otváracia doba
Pondelok - Piatok: 8.00 - 17.00 h.
Aktuality
CHRÁNTE SA pred korona vírusom. Dezinfikujte sa ozónom
 CHRÁNTE SA pred korona vírusom. Dezinfikujte sa ozónom
Ozón je plyn s mimoriadne silnými oxidačnými a dezinfekčnými vlastnosťami. Je 50x účinnejší a 3000x rýchlejší v porovnaní s chlórom. Likviduje baktérie, vírusy, plesne a rôzne ďalšie mikroorganizmy. Likvidácia patogénov ozónom dosahuje 99,9% úspešnosť.
> Ďalšie aktuality
Našim zákazníkom ponúkame
 • Prácu v špičkovej kvalite
 • Originálne náhradné diely
 • Osobný prístup
 • Servis bez straty záruky
 • Transparentné ceny
 • Pre všetky značky
Viac o pravidlách kvalitných služieb