Umývacie centrum

Umývacie centrum

Ručné umývanie vozidiel patrí do základnej starostlivosti o motorové vozidlo. Avšak len malé percento majiteľov áut vie, že väčšina porúch na laku je spôsobená umývaním automatickými umyvárkami, alebo neodborným ručným umývaním.

Exteriér - Disponujeme dvomi samoobslužnými umývacími boxami na umývanie vozidiel, s modernou bezdotykovou profesionálnou technológiou, aktívnou penou, voskom a vysokoúčinnými šampónmi, vozidlá si viete umyť samy alebo Vám ich umyje náš zamestnanec.

Interiér - Disponujeme dvomi interiérovými boxami na čistenie vozidiel, s modernou profesionálnou technológiou hĺbkového čistenia, profesionálnymi tepovačmi a vysokovýkonnými vysávačmi a parnými čističmi, kde po ich aplikácií bude vyzerať vaše vozidlo ako nové.

Leštenie karosérií – zaleštenie drobných škrabancov, oderov a nedostatkov na laku, zvýraznenie starej farby laku na Vašom vozidle po celom vyleštení vozidla.

Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti s čistením a umývaním vozidiel, sú pravidelne školený. Používame kvalitné a ekologické prípravky na ošetrovanie textilu, plastov a kože.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko

E-mail

Telefón

Odkaz

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.

Iné služby